');?>

Feedback

We serve 208 customers: UAB - 62, MB - 131, other - 15 (2023.08.31)

UAB “Business”
Eugenijus Morkūnas
more

Esu tiesiog sužavėtas ilgalaikiu bendradarbiavimu su finansų specialiste Daiva Kurpiuviene. Tai žmogus, kuris sugeba matyti situacijas kliento akimis, pasiūlyti jam geriausią sprendimą ir tuo pačiu jį įgyvendinti. Esu labai laimingas, kad turiu galimybę bendradarbiauti su buhaltere Daiva.

UAB “4 Trade”
Rytis Verbus
more

buhalteriai.lt UAB kolektyvas prisideda prie mūsų įmonės augimo perimdamas apskaitos klausimus ant savo pečių. Jie yra lankstūs, operatyvūs ir patikimi. Maloniai atsako į iškilusius klausimus ir konsultuoja. Žada tik tai, ką vėliau įvykdo. Rekomenduoju pamėginti.

UAB “Ginot”
Ирина Лой
more

Мы очень рады, что нашли такую компанию, как buhalteriai.lt UAB, сотрудничество с которой оставляет только положительные впечатления. Все специалисты очень компетентные, оперативно и ответственно подходят к оказанию бухгалтерских услуг, качество сервиса на высоком уровне. Особенно приятно, что компания готова помогать и по дополнительным вопросам. Благодарим за плодотворное сотрудничество!

MB “Tetis”
Tatiana
more

Я являюсь клиентом компании buhalteriai.lt UAB уже три года. За все время никаких нареканий, никаких недоразумений, никакой нервозности не было. Всегда чётко, аккуратно, толерантно выполняют услуги, о которых я прошу. Бухгалтерские услуги, вообще, на высшем уровне. Огромное спасибо всему коллективу и отдельно моему бухгалтеру Лоретте за сотрудничество. Год назад я порекомендовала Вашу компанию ещё одному моему знакомому. Насколько я знаю, он тоже доволен сотрудничеством. Ещё раз огромное спасибо всем!

UAB “Local T”
Justas Vėžys
more

Linkiu buhalteriai.lt UAB išlaikyti tokią paslaugų teikimo kokybę kokia yra šiuo metu. Greiti ir suprantami atsakymai į pateiktus klausimus, kliento problemos supratimas ir pasiūlymai kaip ją išspręsti ir malonus bendravimas, taip vertiname buhalteriai.lt UAB.  Ačiū už Jūsų paslaugas.

UAB “Pardamus”
Aušra Lipinskienė
more

Aš dar trumpai bendrauju su jumis, bet man jau patinka tai, kad Jūs supratingi savo klientui ir kantrūs, mokėjimo atžvilgiu. Kilus klausimams bendradarbiavimo pradžioje, buvo visada atsakoma, paaiškinama.

Project Manger
Enrika Volodko
Buhalteres.lt misija

Mission

Provide quality accounting services to help entrepreneurs realize their dreams.

Buhalteres.lt vizija

Vision

Leading accounting services company that sets an example for others.

Reliable accounting

  • We respond to requests on the same working day.
  • Our client can terminate the contract at any time.
  • We communicate via phone, email, Skype, Viber, Zoom and WhatsApp.
  • We speak Lithuanian, Russian and English languages.
  • Accountants have a university degree and  at least 10 years experience in accounting work.
  • We are responsible for our work – we have insurance for 10000 €.
  • We provide an opportunity to use the accounting software.
  • Our accountants raise their qualification 4 times per year.