Apie mus

Esame buhalteriai.lt UAB komanda, kuri siūlo atsakingas ir kruopščias buhalterinės apskaitos paslaugas. Mūsų tikslas – ne tik atlikti visus būtinus apskaitos veiksmus, bet ir teikti išsamią informaciją apie galimas sutaupymo galimybes, bei greitai reaguoti į jūsų užklausas.

Mūsų kompetentinga komanda garantuoja, kad Jums neteks susidurti su nuostoliais dėl klaidų finansiniuose dokumentuose. Ilgalaikes žinias turintys mūsų buhalteriai taip pat teikia konsultacijas dėl apskaitos, mokesčių ir kitų susijusių klausimų.

Dirbame su dideliu klientų skaičiumi – turime daugiau nei 218 pastovius klientus. Tai parodo mūsų profesionalumą ir patikimumą. Norime, kad mūsų klientai jaustųsi patogiai ir pasitikėtų mūsų paslaugomis, todėl bet kuriuo metu galite nutraukti mūsų teikiamos paslaugos sutartį, be jokių papildomų mokesčių.

Mūsų buhalteriai yra aukštos kvalifikacijos su daugiau nei 20 metų darbo patirtimi buhalterinėje srityje. Mes stengiamės operatyviai atsakyti į kliento užklausas tą pačią darbo dieną, taip siekdami užtikrinti efektyvų bendradarbiavimą.

Pasitikėkite mūsų patirtimi ir profesionalumu jau šiandien!

Mus renkasi nes

Neterminuota
sutartis, pasirašoma
el. būdu

Online
buhalterinė
programa

Konsultuojame,
siūlome
sprendimus

Į užklausas
atsakome per
dieną

Rinkoje esame
10 metų

Šiuo metu aptarnaujame

238
KLIENTŲ

Aptarnaujamos veiklos sritys: prekybos, gamybos, logistikos, IT, restoranų ir kavinių veikla, statybų sektorius, žemės ūkio ir kt.

63
UAB

Paskaičiavome, jog vidutinio dydžio įmonei pilna mūsų komandos atliekama buhalterinė apskaita vidutiniškai kainuoja ~ 255 €/mėn.+ PVM.

157
MB

Paskaičiavome, jog vidutinio dydžio įmonei pilna mūsų komandos atliekama buhalterinė apskaita vidutiniškai kainuoja ~ 104 €/mėn.+ PVM.

18
KITI PROJEKTAI

VšĮ, Asociacijos, Labdaros ir paramos fondai, Individualios įmonės ir Individuali veikla pagal pažymą, bei Ūkininkų apskaita