Atsiliepimai

 1. 1.
  UAB „Kopita“
  Dmitrijs Svirkovskis

  Su jumis bendradarbiauju neilgą laiką, tačiau turiu tik teigiamus atsiliepimus. Aš vertinu kompetentingus, aukštos kvalifikacijos darbuotojus, jų greitą reakciją ir koordinaciją sprendžiant esamus klausimus. Ypač dėkoju savo asmeninei buhalterei Loretai Ašmiagienei.

 2. 2.
  UAB „Maisto papildai“
  Paulius Rackevičius

  Visada laiku ir aiškiai pateikiama informacija apie mokėtinus mokesčius, palankios kainos bei malonus bendravimas.

 3. 3.
  UAB „Medicininis Turizmas“
  Михаил Бойко

  Jau beveik du metai, kai mes visiškai perduodame savo buhalteriją į buhalteriai.lt UAB rankas. Ši įmonė tapo mums patikimu ir stabiliu partneriu. Norime išreikšti savo dėkingumą už jų operatyvumą, draugiškumą ir kvalifikuotą pagalbą sprendžiant buhalterinius ir teisinius klausimus. Mes vertiname bendradarbiavimą su buhalteriai.lt UAB.

 4. 4.
  UAB „Viesutis“
  Галина Голобородько

  Mūsų įmonė bendradarbiauja su buhalteriai.lt UAB nuo 2017 metų, teikiant paslaugas įmonės registracijos ir buhalterijos srityse. Mūsų bendradarbiavimo metu buhalteriai.lt UAB įrodė, jog yra patikimas partneris su kompetentingais specialistais, kurie vykdo savo pareigas laiku. Tikiuosi ir toliau turėti produktyvų bendradarbiavimą.

 5. 5.
  MB „Afrikos verslas“

  Puikios paslaugos. Buhalterė savo darbą atlieka profesionaliai ir kruopščiai. Ačiū už bendradarbiavimą.

 6. 6.
  UAB „Pardamus“
  Aušra Lipinskienė

  Aš dar trumpai bendrauju su jumis, bet man jau patinka tai, kad Jūs supratingi savo klientui ir kantrūs, mokėjimo atžvilgiu. Kilus klausimams bendradarbiavimo pradžioje, buvo visada atsakoma, paaiškinama.

 7. 7.
  UAB „Local T“
  Justas Vėžys

  Linkiu buhalteriai.lt UAB išlaikyti tokią paslaugų teikimo kokybę kokia yra šiuo metu. Greiti ir suprantami atsakymai į pateiktus klausimus, kliento problemos supratimas ir pasiūlymai kaip ją išspręsti ir malonus bendravimas, taip vertiname buhalteriai.lt UAB. Ačiū už Jūsų paslaugas.

 8. 8.
  MB „Tetis“
  Tatiana

  Aš jau trejus metus esu buhalteriai.lt UAB klientė. Per visą šį laiką nebuvo jokių skundų, nesusipratimų ar įtampos. Jie visada atlieka man prašomas paslaugas aiškiai ir tvarkingai. Jų buhalterinės paslaugos apskritai yra labai aukšto lygio. Didelis ačiū visai komandai, ypač mano buhalterei Loretai už mūsų bendradarbiavimą. Prieš metus aš rekomendavau jūsų įmonę dar vienam mano pažįstamam. Kaip žinau, jis taip pat patenkintas bendradarbiavimu. Dar kartą ačiū visiems!

 9. 9.
  UAB „4 Trade“
  Rytis Verbus

  buhalteriai.lt UAB kolektyvas prisideda prie mūsų įmonės augimo perimdamas apskaitos klausimus ant savo pečių. Jie yra lankstūs, operatyvūs ir patikimi. Maloniai atsako į iškilusius klausimus ir konsultuoja. Žada tik tai, ką vėliau įvykdo. Rekomenduoju pamėginti.

 10. 10.
  UAB „Ginot“
  Ирина Лой

  Mes labai džiaugiamės, kad radome tokią įmonę kaip buhalteriai.lt UAB, ir mūsų bendradarbiavimas su jais palieko tik teigiamus įspūdžius. Visi specialistai yra labai kompetentingi, teikia buhalterines paslaugas greitai ir atsakingai, išlaiko aukštą paslaugų kokybės lygį. Ypatingai malonu, kad įmonė yra pasiruošusi padėti ir su papildomais klausimais. Dėkojame už deramą bendradarbiavimą!

Atsiliepimai