Apleistos buhalterijos tvarkymas

Apleista buhalterija, kas tai?

Apleista buhalterija reiškia tai, kai būna pamiršta arba apleista ilgą laiką, o įmonės finansiniai įrašai yra apleisti ar neužbaigti. Tokia situacija gali sukelti rimtų problemų bet kokia veikla užsiimančiai įmonei ar organizacijai, nepriklausomai nuo jos dydžio. Dėl atsiradusios netvarkos buhalterijoje gali kilti problemų valdant įmonės finansus, o tai gali lemti blogas investicijas, netinkamą apmokestinimą ar netinkamus sprendimus.

Yra keletas būdų, kaip išvengti apleistos buhalterijos bet kurioje įmonėje ir užtikrinti, kad finansiniai

 1. Pasirinkite patikimą buhalterinės apskaitos paslaugų tiekėją arba patyrusį buhalterį, kuris gali laiku ir tinkamai tvarkyti Jūsų įmonės finansus.
 2. Laiku tvarkykite finansinius įrašus ir dokumentus: ypatingą dėmesį reikia skirti sąskaitoms faktūroms ir kitiems įmonės dokumentams.
 3. Reguliariai patikrinkite ir apskaičiuokite savo finansinius rodiklius, tokius kaip pelnas, sąnaudos, atsargos ir panašiai. Taip pat rekomenduojama reguliariai rengti finansines ataskaitas.
 4. Stiprinkite įmonės dokumentų valdymo kontrolę. Tai reiškia, kad reikia turėti tam tikrus vidinius kontrolės mechanizmus, kad būtų užtikrinta, jog finansinė informacija yra tiksli ir teisinga.
 5. Atsakingai atsirinkite ir paruoškite personalą, kuris bus atsakingas už įmonės buhalterinę apskaitą. Turėtumėte turėti patikimą ir kvalifikuotą buhalterį arba finansų patarėją/valdytoją, kuris gerai supranta savo darbo svarbą ir reikšmę įmonės gerovei.
 6. Investuokite į patikimas ir modernias buhalterines sistemas ir programinę įrangą. Tai leis Jums automatizuoti ir optimizuoti daugybę buhalterijos procesų bei sumažinti klaidų tikimybę.

Buhalterinių paslaugų įmonės buhalteriai.lt specialistai padės rasti geriausius sprendimus ir užtikrins, kad Jūsų įmonės buhalterija būtų tvarkinga ir teisinga. Kainą už suteiktas buhalterines paslaugas ar konsultacijas apskaičiuojame individualiai, pagal tai, kiek dokumentų tenka apdoroti, kokios apimties darbai ir t.t.  Mūsų paslaugų minimali kaina – nuo 99 € + PVM. Susisiekite ar susitikite su mumis ir aptarsime palankias bendradarbiavimo sąlygas!

Mano čekis

  Viso*

  nuo 99 €/val.

  *kainos nurodytos be PVM


  Domina