Buhalterinė apskaita, UAB / VšĮ

Uždarosios akcinės bendrovės (UAB) apskaita yra sudėtinga, nes šios formos juridiniai asmenys gali verstis įvairia veikla. Daugeliui kyla klausimas, ar UAB privalo turėti buhalterį? Taip, įstatymai numato, kad šios formos juridinių asmenų buhalterija būtų tvarkoma profesionaliai, todėl privalu arba samdyti buhalterį kaip darbuotoją, arba naudotis buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančių įmonių paslaugomis.

Kodėl svarbu tinkamai pasirūpinti UAB buhalterija?

Tvarkingi finansiniai dokumentai UAB yra pagrindas sprendimų priėmimui, o tai netiksli ar netinkamai vedama UAB buhalterija ir apskaita gali sukelti neigiamų padarinių. UAB buhalterijos tvarkymas reikalauja nuolatinio dėmesio, nes būtina apskaityti kasdienes operacijas, o taip pat teikti ir metines finansines ataskaitas, pajamuoti ilgalaikį turtą ir kt. Kuo didesnė įmonė, tuo daugiau darbo buhalteriui, nes išauga ir finansinių dokumentų skaičius.

Profesionalios UAB apskaitos paslaugos

Įmonių apskaita UAB ar IĮ neturi esminių skirtumų, tačiau reikėtų prisiminti, kad UAB yra labai universali ir pasaulyje plačia naudojama juridinio asmens forma. Ji yra viena populiariausių, tačiau kartu jos apskaita reikalauja bene daugiausiai žinių, įgūdžių ir patirties. Maža to, didesnių įmonių apskaita pasirūpinti vienam buhalteriui gali būti sudėtinga, nes reikia išmanyti skirtingas sritis ir jų niuansus, pavyzdžiui, darbo užmokesčio ir ilgalaikio turto apskaitą. Dėl to visada geriausias sprendimas yra rinktis profesionalias buhalterinės apskaitos paslaugas – mūsų įmonėje apskaita rūpinasi visa specialistų komanda, tad siūlome įvairias kompetencijas pagal kiekvienos įmonės poreikius.

Kiek kainuoja UAB buhalterijos vedimas?

UAB buhalterijos tvarkymas kaina gali labai skirtis, viskas priklauso nuo veiklos srities, apimčių, dokumentų skaičius ir kt. aspektų. Taip pat reikia prisiminti, kad UAB gali būti PVM mokėtoja, o tada buhalteriams darbo padaugėja. Įmonių apskaita UAB sudėtingesnė yra ir tokiais atvejais, kai reikalingos papildomos paslaugos, pavyzdžiui, sandėlio apskaita, paraiškos bankams, ataskaitos, auditas. Vis dėlto sudaryti sutartį su buhalterinių paslaugų įmone daugeliu atvejų yra gerokai pigiau nei samdyti kvalifikuotą buhalterį, kuris nuolat dirbtų įmonėje.

KAINOS SKAIČIUOKLĖ

Ar UAB buhalterinės apskaitos tvarkymas yra sudėtingas?

UAB buhalterija ir apskaita turi būti tvarkoma pagal teisės aktų reikalavimus, įstatus, standartus ir kt. Priklausomai nuo veiklos srities, gali būti taikomos įvairios išimtys, todėl svarbu, kad įmonės apskaita rūpintųsi daug praktikos turintis buhalteris, besidomintis teisės aktų naujienomis ir mokesčių reguliavimu. Turint visas reikalingas žinias ir patirties, UAB buhalterinės apskaitos tvarkymas tikrai nėra sudėtingas, o pažangūs metodai ir programos padeda taupyti laiką. Vis dėlto mažai patirties turinčiam buhalteriui ir be modernios apskaitos sistemos susitvarkyti net ir su nedidelės UAB apskaita gali būti sudėtinga.

Kodėl verta rinktis mus?

Mūsų privalumai – jūsų įmonės pranašumas rinkoje.

 • Ilgametė patirtis ir aukštos kvalifikacijos buhalterių komanda padės išspręsti visus rebusus, susijusius su mokesčiais, jų optimizavimu, įmonės veiklos organizavimu. Mes pasirūpinsime kasdienėmis finansinėmis operacijomis ir metinėmis ataskaitomis. Taip pat galime pateikti naudingų įžvalgų, kurios padės optimizuoti veiklą
 • Lankstumas sudarant sutartis – galite rinktis neterminuotą apskaitos tvarkymo planą be jokių paslėptų mokesčių. Dirbame su įvairaus dydžio skirtingų sričių įmonėmis, siūlome individualiai pritaikytas paslaugas, todėl galite pasirinkti paslaugų sutarties trukmę, apskaitos būdą ir kitas sąlygas.
 • Skaidri kainodara leidžia sutaupyti: mums mokėsite tik pagal atsiųstų dokumentų skaičių ir realias veiklos apimtis. Mokėkite tik už tas paslaugas, kurias iš tikrųjų gaunate. Siūlome skaidrią ir aiškią kainodarą, kuri leidžia mūsų klientams sutaupyti ir sumažinti išlaidas buhalterinei apskaitai.
 • Optimizuoti buhalteriniai sprendimai suteikia prieigą prie buhalterinės programos internetu, todėl galite stebėti rodiklius ir atlikti analizę. Automatinė integracija e-parduotuvėms padeda taupyti laiką ir buhalterijos kaštus. Automatinis sąskaitų pateikimas ir išrašymas taupo laiką bei pagreitiną visą pirkimo procesą, todėl laimite ne tik jūs, bet ir jūsų klientai.
 • Greitis ir operatyvumas – į klientų užklausas atsakome tą pačią darbo dieną, tad jums nereikės ilgai laukti, kad priimtumėte geriausią sprendimą. Visas konsultacijas teikia didelę patirtį turintys aukštos kvalifikacijos buhalterijos, mokesčių ir teisės specialistai, todėl galite pasikliauti mumis, kai reikia greitai rasti geriausią sprendimą.
 • Universalumas ir patirtis įvairiose srityse leidžia mums imtis įvairių užduočių, tad dirbame su tarptautinėmis įmonėmis, užsienio filialais, dukterinių įmonių apskaita, išmanome įvairių verslo sričių specifiką. Žinome, kad kiekvienas klientas turi individualių poreikių ir stengiamės pasiūlyti pritaikytą sprendimą, kad bendradarbiavimas būtų patogus ir efektyvus.
 • Teisinė pagalba yra teikiama mūsų įmonės teisininkų, tad jums nereikės papildomai ieškoti ar mokėti už konsultacijas apie įmonių teisę, steigimą, sujungimą, reorganizacijas, licencijas ir kt. – mūsų komanda suteiks visą reikalingą informaciją.
 • Paslaugos nuotoliu užtikrina patogumą ir taupo jūsų laiką bei prisideda prie aplinkos tausojimo. Teikiame visas paslaugas nuotoliu, tad visai nesvarbu, kokiame mieste vykdote veiklą, galime sėkmingai bendradarbiauti. Klientams taip pat siūlo atstovavimą valstybės institucijose (VMI, SODRA, RC ir kt.).
 • Pagalba jaunam verslui yra labai svarbi, o tai suprasdami siekiame padėti: suteikiame naujiems klientams dokumentų šablonų rinkinį, suteikiame daugiau konsultacijų ir padedame pradėti veiklą. Mūsų komandos patarimais galite pasikliauti, nes turime daugiau nei dešimtmetį praktikos su įvairių sričių verslu.
 • Saugumas yra svarbus ir mes suprantame, kad buhalteriniai dokumentai gali būti komercinė paslaptis, todėl imamės visų atsargumo priemonių ir taikome inovatyvius sprendimus klientų duomenų apsaugai. Užtikriname jūsų duomenų saugumą ir konfidencialumą.
Mano čekis

  Viso / mėn.**

  * į mėnesio kainą įtrauktas mokestis už metines finansines ataskaitas

  ** kainos nurodytos be PVM