Mažosios bendrijos steigimas

Mažąją bendriją (MB) įsteigsime greitai ir paprastai, vos per kelias dienas. Steigiame įmones nuotoliniu būdu, todėl visai nesvarbu, kokiame mieste planuojate vykdyti veiklą: mažosios bendrijos steigimo dokumentai bus išsiųsti elektroniniu paštu, tad jums nereikės niekur vykti, atstovausime jūsų interesus institucijose. Taip pat siūlome ir papildomas paslaugas: registracijos adresą, buhalterinę apskaitą, konsultacijas.

Kiek kainuoja mažosios bendrijos steigimas?

Daugeliui kyla klausimas, kiek kainuoja atidaryti MB? Pradinė šios formos juridinio asmens steigimo kaina mūsų įmonėje yra nuo 189 eurų, tačiau gali kisti, priklausomai nuo to, ar turite elektroninį parašą ir nuo narių skaičiaus. Jei norite sutaupyti, pasirūpinkite el. parašu iš anksto, nes MB steigimas jo neturint jums kainuos nuo 239 eurų.

Ar sudėtingas MB atidarymas?

Atidaryti MB su mūsų pagalba nebus sudėtinga. Pirmiausia jums reikės sugalvoti įmonės pavadinimą, o dar geriau – net kelis. Pavadinimo tinkamumą galite patikrinti: https://www.registrucentras.lt/jar/p/. Taip pat reikės pateikti narių – steigėjų duomenis (kai MB steigiama su daugiau nei vienu nariu, kiekvieno papildomo nario įtraukimas kainuoja 39 eurus), vadovo duomenis, nario įnašo dydį (pasirinktinai), kontaktus, apibrėžti įmonės veiklos tikslus. MB galima registruoti ir namų adresu, tačiau savininkas privalo turėti mobilųjį elektroninį parašą. Jei registracijos adreso neturite, galite šią paslaugą įsigyti mūsų įmonėje.

MB steigimas internetu

MB pirkimas ar MB atidarymas internetu yra paprastas ir greitas procesas, jei pasirinksite kvalifikuotą pagalbą. Mūsų komanda pasirūpins visų reikalingų dokumentų parengimu ir atstovavimų jūsų interesams valstybės institucijose, o įmonės dokumentus gausite el. paštu. Mažosios bendrijos steigimas nuotoliu padeda sutaupyti daugybę laiko ir yra itin patogus tiems, kas verslą pradeda mažesniuose miestuose.

Kokių privalumų suteikia mažosios bendrijos atidarymas?

Tokios įmonės kaip mažoji bendrija steigimas suteikia daugybę privalumų verslininkams, dar tik pradedantiems savo veiklą. Visų pirma, pasirinkus šią juridinio asmens formą nereikės įstatinio kapitalo. MB yra ribotos civilinės atsakomybės juridinis asmuo, tad verslo nesėkmės atveju reikės atsakyti tik įmonės turtu. Nariai, išstodami iš MB gali susigrąžinti savo įnašus. Pirmuosius veiklos metus MB yra suteikiama pelno mokesčio lengvata – tai puiki paskata pradedantiems verslininkams.

Kodėl verta rinktis mus?

Mūsų privalumai – jūsų įmonės pranašumas rinkoje.

 • Ilgametė patirtis ir aukštos kvalifikacijos buhalterių komanda padės išspręsti visus rebusus, susijusius su mokesčiais, jų optimizavimu, įmonės veiklos organizavimu. Mes pasirūpinsime kasdienėmis finansinėmis operacijomis ir metinėmis ataskaitomis. Taip pat galime pateikti naudingų įžvalgų, kurios padės optimizuoti veiklą
 • Lankstumas sudarant sutartis – galite rinktis neterminuotą apskaitos tvarkymo planą be jokių paslėptų mokesčių. Dirbame su įvairaus dydžio skirtingų sričių įmonėmis, siūlome individualiai pritaikytas paslaugas, todėl galite pasirinkti paslaugų sutarties trukmę, apskaitos būdą ir kitas sąlygas.
 • Skaidri kainodara leidžia sutaupyti: mums mokėsite tik pagal atsiųstų dokumentų skaičių ir realias veiklos apimtis. Mokėkite tik už tas paslaugas, kurias iš tikrųjų gaunate. Siūlome skaidrią ir aiškią kainodarą, kuri leidžia mūsų klientams sutaupyti ir sumažinti išlaidas buhalterinei apskaitai.
 • Optimizuoti buhalteriniai sprendimai suteikia prieigą prie buhalterinės programos internetu, todėl galite stebėti rodiklius ir atlikti analizę. Automatinė integracija e-parduotuvėms padeda taupyti laiką ir buhalterijos kaštus. Automatinis sąskaitų pateikimas ir išrašymas taupo laiką bei pagreitiną visą pirkimo procesą, todėl laimite ne tik jūs, bet ir jūsų klientai.
 • Greitis ir operatyvumas – į klientų užklausas atsakome tą pačią darbo dieną, tad jums nereikės ilgai laukti, kad priimtumėte geriausią sprendimą. Visas konsultacijas teikia didelę patirtį turintys aukštos kvalifikacijos buhalterijos, mokesčių ir teisės specialistai, todėl galite pasikliauti mumis, kai reikia greitai rasti geriausią sprendimą.
 • Universalumas ir patirtis įvairiose srityse leidžia mums imtis įvairių užduočių, tad dirbame su tarptautinėmis įmonėmis, užsienio filialais, dukterinių įmonių apskaita, išmanome įvairių verslo sričių specifiką. Žinome, kad kiekvienas klientas turi individualių poreikių ir stengiamės pasiūlyti pritaikytą sprendimą, kad bendradarbiavimas būtų patogus ir efektyvus.
 • Teisinė pagalba yra teikiama mūsų įmonės teisininkų, tad jums nereikės papildomai ieškoti ar mokėti už konsultacijas apie įmonių teisę, steigimą, sujungimą, reorganizacijas, licencijas ir kt. – mūsų komanda suteiks visą reikalingą informaciją.
 • Paslaugos nuotoliu užtikrina patogumą ir taupo jūsų laiką bei prisideda prie aplinkos tausojimo. Teikiame visas paslaugas nuotoliu, tad visai nesvarbu, kokiame mieste vykdote veiklą, galime sėkmingai bendradarbiauti. Klientams taip pat siūlo atstovavimą valstybės institucijose (VMI, SODRA, RC ir kt.).
 • Pagalba jaunam verslui yra labai svarbi, o tai suprasdami siekiame padėti: suteikiame naujiems klientams dokumentų šablonų rinkinį, suteikiame daugiau konsultacijų ir padedame pradėti veiklą. Mūsų komandos patarimais galite pasikliauti, nes turime daugiau nei dešimtmetį praktikos su įvairių sričių verslu.
 • Saugumas yra svarbus ir mes suprantame, kad buhalteriniai dokumentai gali būti komercinė paslaptis, todėl imamės visų atsargumo priemonių ir taikome inovatyvius sprendimus klientų duomenų apsaugai. Užtikriname jūsų duomenų saugumą ir konfidencialumą.
Mano čekis

  Viso*

  *kainos nurodytos be PVM


  Domina