Uždarosios akcinės bendrovės steigimas

Su mūsų pagalba UAB įsteigti – greita ir paprasta. Konsultuojame visais su UAB steigimu susijusiais klausimais ir esame pasirengę padėti. Paruošime steigimo dokumentus, atstovausime kliento interesus Registrų centre, rezervuosime pavadinimą ir atliksime registravimą, o dokumentus gausite jums patogiu būdu. Galimas nuotolinis UAB įkūrimas klientams, turintiems mobilųjį elektroninį parašą. Taip pat siūlome susijusias paslaugas, tokias kaip registracijos adresas, UAB apskaita, UAB grupinis pirkimas ir kt.

Kokių privalumų suteikia uždarosios akcinės bendrovės steigimas?

UAB atidarymas gali būti naudingas keliais atžvilgiais. Visų pirma, tai ribotos civilinės atsakomybės juridinis asmuo, todėl verslo nesėkmės atveju atsakoma tik įmonės turtu. UAB savininku gali būti tiek fizinis, tiek juridinis asmuo – tai vienas esminių skirtumų, palyginti su MB. Taip pat UAB pasižymi galimybe lanksčiai dalinti nuosavybę ir valdymą, yra lengvai pripažįstama užsienyje, palankiau vertinama prašant paskolos.

UAB steigimas: žingsniai

Šios formos juridinio asmens steigimas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti šiek tiek sudėtingesnis, tad žingsnis po žingsnio aptarsime, kaip atidaryti UAB. Klientas, užsakydamas paslaugą, turi pateikti steigėjų (akcininkų) duomenis (kiekvieno papildomo steigėjo įtraukimas kainuoja 39 eurus), sugalvoti pavadinimą, pasirinkti ir atsiųsti įmonės veiklas (pasirinkti iš pateikto sąrašo).
Mes patikrinsime pasirinktą pavadinimą registruose ir jį rezervuosime, atidarysime sąskaitą banke įstatiniam kapitalui suformuoti (minimalus įstatinis kapitalas – 1000 eurų). Tuomet paruošime reikalingus duomenis ir pateiksime juos Registrų centrui, taip pat ir JANGIS bei JADIS posistemėse. Visas procesas trunka 3–5 darbo dienas ir jau galite pradėti savo verslą.

Kiek kainuoja atidaryti UAB?

Turintiems elektroninį parašą klientams UAB steigimo kaina yra nuo 229 eurų. Tokio parašo neturint, procesas yra kiek sudėtingesnis, todėl paslaugos kaina – nuo 329 eurų. Nurodytos kainos galioja, kai yra vienas steigėjas, už kiekvieną papildomą steigėją reikia primokėti po 39 eurus. Jei labai skubate ar norite sutaupyti, siūlome įsigyti jau įsteigtas, tačiau veiklos nevykdžiusias įmones, jas parduodame visiškai paruoštais veiklai vykdyti.

UAB steigimas: reikalavimai

Galima išskirti kelis esminius reikalavimus UAB steigimui. Visų pirma, būtina suformuoti įstatinį kapitalą, kuris negali būti mažesnis nei 1000 eurų. Registracijai būtinas buveinės adresas, jei tokio šiuo metu neturite, galite šią paslaugą papildomai įsigyti iš mūsų. UAB apskaitą turi tvarkyti buhalterinės apskaitos įmonė ar įdarbintas buhalteris.

Kas gali steigti UAB?

UAB gali įsteigti tiek fizinis, tiek juridinis asmuo ar jų grupė. Galimybė akcininku būti ir juridiniam asmeniui išskiria UAB nuo MB – šios formos įmonių steigėjais juridiniai asmenys būti negali. Reikalingas mažiausiai vienas steigėjas, tačiau jų gali būti ir gerokai daugiau, kiekvienas jų atitinkamai turi į kaupiamąją sąskaitą sumokėti įnašą, už tai gauna atitinkamą akcijų dalį.

Kodėl verta rinktis mus?

Mūsų privalumai – jūsų įmonės pranašumas rinkoje.

 • Ilgametė patirtis ir aukštos kvalifikacijos buhalterių komanda padės išspręsti visus rebusus, susijusius su mokesčiais, jų optimizavimu, įmonės veiklos organizavimu. Mes pasirūpinsime kasdienėmis finansinėmis operacijomis ir metinėmis ataskaitomis. Taip pat galime pateikti naudingų įžvalgų, kurios padės optimizuoti veiklą
 • Lankstumas sudarant sutartis – galite rinktis neterminuotą apskaitos tvarkymo planą be jokių paslėptų mokesčių. Dirbame su įvairaus dydžio skirtingų sričių įmonėmis, siūlome individualiai pritaikytas paslaugas, todėl galite pasirinkti paslaugų sutarties trukmę, apskaitos būdą ir kitas sąlygas.
 • Skaidri kainodara leidžia sutaupyti: mums mokėsite tik pagal atsiųstų dokumentų skaičių ir realias veiklos apimtis. Mokėkite tik už tas paslaugas, kurias iš tikrųjų gaunate. Siūlome skaidrią ir aiškią kainodarą, kuri leidžia mūsų klientams sutaupyti ir sumažinti išlaidas buhalterinei apskaitai.
 • Optimizuoti buhalteriniai sprendimai suteikia prieigą prie buhalterinės programos internetu, todėl galite stebėti rodiklius ir atlikti analizę. Automatinė integracija e-parduotuvėms padeda taupyti laiką ir buhalterijos kaštus. Automatinis sąskaitų pateikimas ir išrašymas taupo laiką bei pagreitiną visą pirkimo procesą, todėl laimite ne tik jūs, bet ir jūsų klientai.
 • Greitis ir operatyvumas – į klientų užklausas atsakome tą pačią darbo dieną, tad jums nereikės ilgai laukti, kad priimtumėte geriausią sprendimą. Visas konsultacijas teikia didelę patirtį turintys aukštos kvalifikacijos buhalterijos, mokesčių ir teisės specialistai, todėl galite pasikliauti mumis, kai reikia greitai rasti geriausią sprendimą.
 • Universalumas ir patirtis įvairiose srityse leidžia mums imtis įvairių užduočių, tad dirbame su tarptautinėmis įmonėmis, užsienio filialais, dukterinių įmonių apskaita, išmanome įvairių verslo sričių specifiką. Žinome, kad kiekvienas klientas turi individualių poreikių ir stengiamės pasiūlyti pritaikytą sprendimą, kad bendradarbiavimas būtų patogus ir efektyvus.
 • Teisinė pagalba yra teikiama mūsų įmonės teisininkų, tad jums nereikės papildomai ieškoti ar mokėti už konsultacijas apie įmonių teisę, steigimą, sujungimą, reorganizacijas, licencijas ir kt. – mūsų komanda suteiks visą reikalingą informaciją.
 • Paslaugos nuotoliu užtikrina patogumą ir taupo jūsų laiką bei prisideda prie aplinkos tausojimo. Teikiame visas paslaugas nuotoliu, tad visai nesvarbu, kokiame mieste vykdote veiklą, galime sėkmingai bendradarbiauti. Klientams taip pat siūlo atstovavimą valstybės institucijose (VMI, SODRA, RC ir kt.).
 • Pagalba jaunam verslui yra labai svarbi, o tai suprasdami siekiame padėti: suteikiame naujiems klientams dokumentų šablonų rinkinį, suteikiame daugiau konsultacijų ir padedame pradėti veiklą. Mūsų komandos patarimais galite pasikliauti, nes turime daugiau nei dešimtmetį praktikos su įvairių sričių verslu.
 • Saugumas yra svarbus ir mes suprantame, kad buhalteriniai dokumentai gali būti komercinė paslaptis, todėl imamės visų atsargumo priemonių ir taikome inovatyvius sprendimus klientų duomenų apsaugai. Užtikriname jūsų duomenų saugumą ir konfidencialumą.
Mano čekis

  Viso*

  *kainos nurodytos be PVM


  Domina