Įmonės pardavimas, pirkimas

Įmonės pardavimas – tai procesas, kai juridinis asmuo yra perleidžiamas kito asmens nuosavybėn. Įmonių steigimas dažnai reikalauja laiko, o versle laikas reiškia pinigus, todėl klientų patogumui siūlome UAB įmonę nusipirkti. Visos parduodamos įmonės nėra vykdžiusios veiklos, turi visus veiklos pradžiai reikalingus dokumentus.

Kaip vyksta įmonių pirkimas?

Mūsų parduodamos įmonės nėra vykdžiusios veiklos ir turi tvarkingai paruoštus dokumentus, todėl jų pirkimas yra greitas procesas. Jums reikia pasirinkti įsteigtą įmonę iš parduodamų sąrašo ir mes paruošime pirkimo dokumentus. Jei turite kvalifikuotą elektroninį parašą, įmonės pirkimas galimas ir nuotoliniu būdu.

Kas geriau: įmonės pirkimas ar steigimas?

Steigdami įmonę galite patys sugalvoti pavadinimą, antra vertus, įmonę nusipirkus, pavadinimą bus galima pakeisti. Naujos įmonės pirkimas dažniausiai yra aktualus tiems, kurie nori greitai pradėti veiklą ir nenori gaišti laiko steigimo procedūrai. Iš esmės tiek steigimo, tiek naujos įmonės pirkimo rezultatas yra toks pats – jūs gausite įmonę su paruoštais dokumentais ir galėsite pradėti verslą.

Ar įmonių pirkimas sudėtingas?

Jei perkate naują įmonę iš patikimo steigėjo, procesas bus greitas ir paprastas. Visgi jei jus domina jau veiklą vykdančios įmonės pirkimas, visų pirma reikėtų atlikti patikrinimą. Jo metu tikrinami finansiniai, teisiniai, mokestiniai aspektai. Gauti duomenis leis įvertinti įmonės būklę ir bus svarbiu svertu derintis dėl kainos.

Kodėl verta rinktis mus?

Mūsų privalumai – jūsų įmonės pranašumas rinkoje.

 • Ilgametė patirtis ir aukštos kvalifikacijos buhalterių komanda padės išspręsti visus rebusus, susijusius su mokesčiais, jų optimizavimu, įmonės veiklos organizavimu. Mes pasirūpinsime kasdienėmis finansinėmis operacijomis ir metinėmis ataskaitomis. Taip pat galime pateikti naudingų įžvalgų, kurios padės optimizuoti veiklą
 • Lankstumas sudarant sutartis – galite rinktis neterminuotą apskaitos tvarkymo planą be jokių paslėptų mokesčių. Dirbame su įvairaus dydžio skirtingų sričių įmonėmis, siūlome individualiai pritaikytas paslaugas, todėl galite pasirinkti paslaugų sutarties trukmę, apskaitos būdą ir kitas sąlygas.
 • Skaidri kainodara leidžia sutaupyti: mums mokėsite tik pagal atsiųstų dokumentų skaičių ir realias veiklos apimtis. Mokėkite tik už tas paslaugas, kurias iš tikrųjų gaunate. Siūlome skaidrią ir aiškią kainodarą, kuri leidžia mūsų klientams sutaupyti ir sumažinti išlaidas buhalterinei apskaitai.
 • Optimizuoti buhalteriniai sprendimai suteikia prieigą prie buhalterinės programos internetu, todėl galite stebėti rodiklius ir atlikti analizę. Automatinė integracija e-parduotuvėms padeda taupyti laiką ir buhalterijos kaštus. Automatinis sąskaitų pateikimas ir išrašymas taupo laiką bei pagreitiną visą pirkimo procesą, todėl laimite ne tik jūs, bet ir jūsų klientai.
 • Greitis ir operatyvumas – į klientų užklausas atsakome tą pačią darbo dieną, tad jums nereikės ilgai laukti, kad priimtumėte geriausią sprendimą. Visas konsultacijas teikia didelę patirtį turintys aukštos kvalifikacijos buhalterijos, mokesčių ir teisės specialistai, todėl galite pasikliauti mumis, kai reikia greitai rasti geriausią sprendimą.
 • Universalumas ir patirtis įvairiose srityse leidžia mums imtis įvairių užduočių, tad dirbame su tarptautinėmis įmonėmis, užsienio filialais, dukterinių įmonių apskaita, išmanome įvairių verslo sričių specifiką. Žinome, kad kiekvienas klientas turi individualių poreikių ir stengiamės pasiūlyti pritaikytą sprendimą, kad bendradarbiavimas būtų patogus ir efektyvus.
 • Teisinė pagalba yra teikiama mūsų įmonės teisininkų, tad jums nereikės papildomai ieškoti ar mokėti už konsultacijas apie įmonių teisę, steigimą, sujungimą, reorganizacijas, licencijas ir kt. – mūsų komanda suteiks visą reikalingą informaciją.
 • Paslaugos nuotoliu užtikrina patogumą ir taupo jūsų laiką bei prisideda prie aplinkos tausojimo. Teikiame visas paslaugas nuotoliu, tad visai nesvarbu, kokiame mieste vykdote veiklą, galime sėkmingai bendradarbiauti. Klientams taip pat siūlo atstovavimą valstybės institucijose (VMI, SODRA, RC ir kt.).
 • Pagalba jaunam verslui yra labai svarbi, o tai suprasdami siekiame padėti: suteikiame naujiems klientams dokumentų šablonų rinkinį, suteikiame daugiau konsultacijų ir padedame pradėti veiklą. Mūsų komandos patarimais galite pasikliauti, nes turime daugiau nei dešimtmetį praktikos su įvairių sričių verslu.
 • Saugumas yra svarbus ir mes suprantame, kad buhalteriniai dokumentai gali būti komercinė paslaptis, todėl imamės visų atsargumo priemonių ir taikome inovatyvius sprendimus klientų duomenų apsaugai. Užtikriname jūsų duomenų saugumą ir konfidencialumą.
Mano čekis

  Viso*

  *kainos nurodytos be PVM


  Domina