Privatumo politika

 1. Bendroji informacija

Šia Privatumo politika informuojame, kaip mes tvarkome asmens duomenis, kurie renkami interneto svetainėje www.buhalteriai.lt, vykdant savo veiklą.

 1. Duomenų valdytojas

Privatumo politika taikoma duomenų tvarkymui, kurį atlieka UAB „Buhalteriai.lt“, Gedimino pr. 2A, 01103 Vilnius, tel.: +370 634 11111, el. paštas: info@buhalteriai.lt.

 1. Kontaktai

Visais rūpimais duomenų apsaugos klausimais siūlome kreiptis el.paštu: info@buhalteriai.lt arba raštiškai UAB ,,Buhalteriai.lt’’, Gedimino pr. 2A, 01103, Vilnius.

 1. Duomenų tvarkymas svetainėje

Apsilankius mūsų svetainėje, naršyklė mums siunčia informaciją automatiškai, nurodant prašančiojo įrenginio su interneto prieiga IP adresą,  datą ir laiką bei informaciją apie naršyklę. Tokia informacija laikinai saugoma registracijos žurnale. IP adresas tvarkomas, atsižvelgus į teisinį Bendrojo duomenų apsaugos reglamentą arba BDAR 6 straipsnio 1 d. f punkto pagrindu. Mūsų tikslas yra užtikrinti sklandų ryšio sukūrimą, ir sistemos saugumą, Jūsų duomenų saugumą bei kibernetinių išpuolių prevenciją ir apsaugą. Lankantis mūsų svetainėje, naudojame slapukus (Žr. p. 6).

 1. Naujų klientų registravimas

Įregistruodami naują klientą, suvedame kontaktinio asmens duomenis (vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas) pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies b arba f punktus. Mes tvarkome Jūsų kreditingumo informaciją pagal ,,Creditreform’’ ir pagal pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktą. Jūsų duomenis saugome dvejus metus nuo sutikimo davimo arba paslaugų įsigijimo dienos.

 1. Slapukų naudojimas

Savo svetainėje mes naudojame slapukus, kurie mums leidžia atpažinti, kai pakartotinai lankotės svetainėje iš to paties kompiuterio.

Sesijos slapukai yra saugomi Jūsų kompiuteryje tiek, kiek trunka interneto sesija, atliekant operacijas. Šie slapukai naudojami ryšio kontrolės ir naršymo tikslais bei leidžia patogiai naršyti mūsų svetainėje. Pasibaigus naršyklės sesijai,  slapukai ištrinami.

Nuolatiniai slapukai padeda atpažinti lankytojus ir yra saugomi Jūsų kompiuteryje būsimoms sesijoms. Jie galioja 6–24 mėnesius. Savo kompiuteryje Jūs naršyklę galite nustatyti taip, kad šie slapukai nebūtų saugomi ir būtų ištrinami, pasibaigus sesijai.

 1. Naujienlaiškis

Mūsų svetainėje yra galimybė užsiprenumeruoti įmonės naujienlaiškius. Pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktą,  Jūsų duomenis tvarkome  sutikimo pagrindu. Duomenis tokiu atveju saugome dvejus metus.

Mūsų įmonės naujienlaiškį galite gauti, jeigu turite galiojantį el. pašto adresą ir jį  užsiregistruojate naujienlaiškiui gauti. Jei registruojatės pirmą kartą, gausite elektroninį patvirtinimo laišką, kad galėtume Jums siųsti naujienlaiškį. Šiuo elektroniniu laišku patvirtinama, ar jo savininkas, kaip duomenų subjektas, sutinka gauti naujienlaiškį iš mūsų svetainės.

Užregistruodami naują klientą naujienlaiškiui gauti, išsaugome ir IP adresą, registracijos datą bei laiką.

Šių duomenų rinkimas yra būtinas, norint vėliau atsekti galimą netinkamą duomenų subjekto elektroninio pašto naudojimą. Taip užtikrinama teisinė duomenų valdytojo apsauga.

Asmens duomenys, naudojami išskirtinai tik mūsų naujienlaiškiui siųsti. Jei keičiasi naujienlaiškio ar techninės sąlygos, informuojame nurodytu elektroniniu paštu apie pasikeitimus. Asmens duomenys neperduodami jokioms trečiosioms šalims, o asmuo bet kuriuo metu gali atšaukti naujienlaiškio prenumeratą. Tokiam sutikimui atšaukti, kiekviename naujienlaiškyje galima rasti prenumeratos atsisakymo nuorodą.

 1. Duomenų saugumo informacija

Jūsų pateikti asmens duomenys  tvarkomi laikantis duomenų apsaugos įstatymų nuostatų,  užtikrinant šių duomenų saugumą.

 1. Kur tvarkomi asmens duomenys?

Jūsų asmeniniai duomenys tvarkomi Europos Sąjungos erdvėje.

 1. Duomenų tvarkymas

Mes galime rinkti ir tvarkyti Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, el. pašto adresą, adresą ir kt.) programinės įrangos licenzijų veikimo užtikrinimo tikslais. Mums veikiant kaip asmens duomenų tvarkytojui,  Jūsų duomenis renkame ir tvarkome pagal duomenų valdytojo nurodymus.

 1. Duomenų subjekto teisės

– Jei esate pateikę mums sutikimą dėl Jūsų duomenų tvarkymo, jį  bet kada galite atšaukti.

– Jūs turite pilną teisę susipažinti su informacija apie savo asmens duomenų tvarkymą  pagal BDAR 15 straipsnį.

– Pasikeitus Jūsų turimiems asmens duomenims (pvz., pavardei ar elektroniniam pašto adresui), galite išsiųsti prašymą ištaisyti pasikeitimus.  Mes paprašysime tik patvirtinti naują informaciją.

– Jūs turite teisę prašyti ištrinti Jūsų asmens duomenis pagal BDAR 17 str. nurodytomis aplinkybėmis.

– Jūs turite teisę prašyti Jūsų asmens duomenų netvarkyti, kai iškyla netikslumų arba kai atsiranda abipusių prieštaravimų.

Jeigu Jums atrodo, kad Jūsų asmens duomenys  tvarkomi ne pagal duomenų apsaugos įstatymus, susisiekite su mumis šios Privatumo politikos 3 punkte nurodytais kontaktais.

 

Kompetentinga priežiūros institucija:
Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija
L. Sapiegos g. 17, Vilnius, Lietuva
Telefonas: (8 5) 271 28 04
El. paštas: ada@ada.lt